گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: رکوردشکنی بعد از 9 سال هم خوب است، امیدوارم فردا بهتر از این باشیم

به گزارش ایپتن، سرمربی تیم ملی شنا تأکید کرد، شکستن رکورد شنای 100 متر بعد از 9 سال فوق العاده است.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: رکوردشکنی بعد از 9 سال هم خوب است، امیدوارم فردا بهتر از این باشیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خشایار حضرتی، سرمربی تیم شنا در مورد مسابقه شناگر ایرانی گفت: در 100 متر دو شناگر داشتیم که انصاری در حال ثبت رکورد خوبی بود، اما به دلیل باز شدن مایو فشار زیادی به او وارد شده است. بعد از آن بچه ها به صورت تیمی بازی کردند که کوشش کردیم به فینال راه پیدا کنیم، اما در عرض یک ثانیه از راهیابی به فینال باز ماندیم.

حضرتی در ادامه گفت: در این 100 متر آزاد که غلامپور توانست رکورد بزند, این در حالی بود که آخرین رکورد در سال 2009 رم شکسته شده بود. آن زمان مایوهای آزاد می پوشیدند، اما الان بچه ها مجاز نیستند و مایو از کمر تا سر زانوست, در این شرایط به نظر این رکورد بعد از 9 سال فوق العاده است. اگر بچه ها شرایط خوبی داشتند می توانستند نتیجه بهتری را کسب نمایند، ولی این هم خیلی خوب است. تقریباً هر چهار نفر در 51 ثانیه شنا کردند و اینکه شما سه شناگر داشته باشید که 51 ثانیه بروند خوب است.

سرمربی تیم ملی شنا با ابراز رضایت از وضعیت این تیم گفت: می گردد گفت که تیم کم کم در حال شکل دریافت است و آینده بهتری در انتظار بچه های ماست.

حضرتی در مورد اردوهای تیم ملی گفت: در کل اردوهای خوبی داشتیم، اما اگر شرایط برای شان فراهم گردد بهتر هم می شوند. بچه ها فردا هم مسابقه دارند. ان شاءالله بتوانیم فردا نتیجه بگیریم.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 520

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: رکوردشکنی بعد از 9 سال هم خوب است، امیدوارم فردا بهتر از این باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، حضرتی: رکوردشکنی بعد از 9 سال هم خوب است، امیدوارم فردا بهتر از این باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید