پیش بینی بورس آبان ماه 99 ، بازار سهام بعد از انتخابات بازمی گردد؟

به گزارش ایپتن، به گزارش خبرنگاران، هنوز فرایند بازار سهام بعد از دوره اصلاح قیمتی سهم ها به تعادل نرسیده بود که انتخابات آمریکا جو هیجانی منفی در بازار سهام به وجود آورد و به نظر می رسد تا تکلیف انتخابات آمریکا مشخص نشود فرایند بازار سهام سینوسی خواهد بود.

پیش بینی بورس آبان ماه 99 ، بازار سهام بعد از انتخابات بازمی گردد؟

ولید هلالات، کارشناس بازار سهام در رابطه با فاکتورهای رشد بازار سهام اظهار داشت: فعلا سهامداران منتظر مشخص شدن تکلیف در فاکتور هستند که اولی انتخابات آمریکا و دومی شایعات در رابطه با افزایش سود بانکی است و همین موضوعات باعث عقب نشینی سهامداران بزرگ و خرد بازار سهام شده است.

این کارشناس اضافه کرد: اگر بعد از انتخابات آمریکا فرایند بازار سهام مثبت باشد منابعی که از بازار سهام به دلیل بی اعتمادی و خارج شده بود به بازار بازمی شود و با تزریق منابع فرایند بازار سهام رشد خواهد کرد. فرایند بازار سهام تا قبل از انتخابات آمریکا نوسانی خواهد بود و بعد از انتخابات نیز بستگی به شرایط دارد.

او در رابطه با احتمال افت شاخص بعد از انتخابات آمریکا گفت: بازار سهام تا حد زیادی افت کرده است و حتی اگر سناریوهای بدبینانه در رابطه با انتخابات آمریکا و افزایش سود بانکی نیز اتفاق بیفتد شاخص بازار ریزش زیادی نخواهد کرد و اخبار بد تاثیر زیادی بر بازار سهام ندارد. نمی شود گفت در صورت محقق شدن سناریوهای بدبینانه شاخص تا کجا ریزش خواهد کرد اما به نظرم ریزش شاخص زیاد نخواهد بود و بازار سهام افت خود را انجام داده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1267

به "پیش بینی بورس آبان ماه 99 ، بازار سهام بعد از انتخابات بازمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بورس آبان ماه 99 ، بازار سهام بعد از انتخابات بازمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید