وام یک میلیونی یارانه بگیران قرض الحسنه شد

به گزارش ایپتن، رئیس کل بانک مرکزی گفت: با قبول پرداخت مابه التفاوت نرخ 12 درصد با وام قرض الحسنه، توسط دولت، مقرر شد وام پرداختی به همه خانوارهای یارانه بگیر به صورت قرض الحسنه و 30 ماهه باشد.

وام یک میلیونی یارانه بگیران قرض الحسنه شد

به گزارش ایپتن، عبدالناصر همتی - در پست اینستاگرامی خود نوشت: به دنبال اقدام اولیه بانک مرکزی در جهت کمک به کاهش نرخ وام یک میلیون تومانی به خانوارهای یارانه بگیر، از طریق آزادسازی بخشی از ذخایر قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی و تعدیل نرخ آن وامها به 12 درصد امروز در جلسه اقتصادی دولت، مقرر شد وام پرداختی به همه خانوارهای یارانه بگیر به صورت قرض الحسنه باشد.

بدین ترتیب با انجام فرایند ثبت نام و اعلام درخواست تمایل سرپرستان خانوار، مبنی بر استفاده از این وام، در پاسخ به پیامک ارسالی وزارت رفاه، ان شاءالله تا روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان، وام یک میلیون تومانی خانوارهای یارانه بگیر از طریق بانک های عامل خود به حسابشان واریز خواهد شد.

البته طبق اعلام قبلی، وام قرض الحسنه 4 میلیون خانوار کم درآمد، بر اساس تعداد اعضای خانوار آنها، یک تا دو میلیون تومان خواهد بود. لازم می دانم از همراهی خوب نظام بانکی در این اقدام مهم قدردانی کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 952

به "وام یک میلیونی یارانه بگیران قرض الحسنه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام یک میلیونی یارانه بگیران قرض الحسنه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید