نماینده مجلس عراق: عقب نشینی آمریکا از عراق دروغی عظیم است

به گزارش ایپتن، کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق تاکید نمود عقب نشینی نظامیان آمریکایی از پایگاه هایشان طرح جدیدی برای بازآرایی نیروها و منحصر کردن حضور آنها در پایگاه های عین الاسد و الحریر و مجهز کردن آن به موشک های پاتریوت است.

نماینده مجلس عراق: عقب نشینی آمریکا از عراق دروغی عظیم است

به گزارش گروه بین الملل ایپتن، کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق توضیح داد آمریکایی ها هیچ تصمیمی برای خروج از عراق ندارد و ادعای عقب نشینی تدریجی آنها دروغی عظیم است.

سعران الاعاجیبی عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق که با پایگاه المعلومه مصاحبه می کرد، گفت آمریکایی هرگز به عقب نشینی از عراق فکر نکرده و فکر نخواهند کرد، زیرا آنها گمان می نمایند که عقب نشینی آنها بر استراتژی شان برای سلطه بر منطقه خاورمیانه تاثیر خواهد گذاشت ، به همین سبب ادعاهای آنها مبنی بر عقب نشینی تدریجی از عراق دروغی عظیم است.

نماینده مجلس عراق اضافه نمود عملیات عقب نشینی نظامیان آمریکایی از پایگاه های القائم، القیاره، کرکوک، الحبانیه و التاجی یک اقدام پیشگیرانه در برابر حملات است و جابجایی آنها در راستای حمایت از نظامیان و استقرار آنها در دو پایگاه یعنی عین الاسد و الحریر در اربیل است.

سعد شاکر از نمایندگان فراکسیون مجلسی صادقون پیشتر درباره استفاده واشنگتن از اهرم های فشار جدید بر بعضی گروههای سیاسی به سبب تسلیم نشدن گروههای مقاومت در برابر سیاستهای شوم آمریکا هشدار داده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 932

به "نماینده مجلس عراق: عقب نشینی آمریکا از عراق دروغی عظیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس عراق: عقب نشینی آمریکا از عراق دروغی عظیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید