ماجرای عجیب قرنطینه ورزشکار ایرانی در چین به دلیل کرونا

به گزارش ایپتن، مسعود سعادتی یکی از فوتسالیست های ایرانی است که در تیم ووهان چین عضویت دارد. شهری که کرونا از آنجا شیوع پیدا کرد. موضوعی که باعث شد عنوان گردد این فوتسالیست به دلیل کرونا در این شهر در قرنطینه است.

ماجرای عجیب قرنطینه ورزشکار ایرانی در چین به دلیل کرونا

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

خبرنگاران- ویروس کرونا در چین همچنان قربانی می گیرد در حالی که تعدادی از ورزشکاران ایرانی هم در لیگ های مختلف ورزشی این کشور حضور دارند. مسعود سعادتی یکی از فوتسالیست های ایرانی که در تیم ووهان چین عضویت دارد. شهری که کرونا از آنجا شیوع پیدا کرد. موضوعی که باعث شد عنوان گردد این فوتسالیست به دلیل کرونا در این شهر در قرتطینه است.

اما این بازیکن با تکذیب این موضوع ماجرا را اینطور تعریف می نماید هفته پیش به ایران بازگشتم. زمانی که به ایران آمدم از اخبار ووهان بی اطلاع بودم تا این که برادر و دوستانم خبر قرنطینه شدنم در چین را ارسال کردند. با شنیدن این خبر شوکه شدم و از طرفی تماس دوستان و آشنایان با منزل مان، باعث نگرانی مادرم شد. گرچه اخبار مبنی بر قرنطینه شدنم اصلاً صحت نداشت. زمانی که من در ووهان بودم، هیچ اثری از این ویروس نبود و بعد از یک هفته شیوع پیدا کرد. رئیس باشگاه ووهان آموزشگاه دارد و به من گفت که در چین بمانم و به او یاری کنم اما نتوانستم بمانم. تعطیلات عید چینی ها بود و رئیس باشگاه نظرش تغییر کرد و گفت که با توجه به تمام شدن مجوز حضورت در چین به ایران بازگرد. خواست خدا بود که من به ایران بیایم و زمان شیوع ویروس کرونا در چین نباشم. احساس کردم خدا با این لطف من را در آغوش گرفت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 664

به "ماجرای عجیب قرنطینه ورزشکار ایرانی در چین به دلیل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب قرنطینه ورزشکار ایرانی در چین به دلیل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید