قهرمان اشتباهی ، پسرک 9 ساله برنده رقابت 10 کیلومتر شد

به گزارش ایپتن، کید لاول 9 ساله که قرار بود در رقابت پنج کیلومتر مسابقه بدهد، یک بخش جهت را اشتباه رفت و قهرمان رقابت 10 کیلومتر شد.

قهرمان اشتباهی ، پسرک 9 ساله برنده رقابت 10 کیلومتر شد

به گزارش ایپتن به نقل از گاردین، مادر کید که در خط سرانجام رقابت موسوم به فرنی فلایر در شهر سارتل ایالت مینه سوتا در بخش پنج کیلومتر منتظر پسرش ایستاده بود، ناچار شد تمام راستا را با خودروی شخصی برود و در نهایت هم به این نتیجه رسید که پسرک 9 ساله گم شده است. هیتر لاول با یاد آوردن آن روز می گوید: از همه خواستم دنبال پسرم بگردند، حتی از یک آتش نشان. انگار به آنها می گفتم شما باید بروید و پسر من را پیدا کنید.

خاتمه یکی از شهروندان با برادرشوهر هیتر تماس گرفت و به او از پسرکی گفت که در رقابت 10 کیلومتر دارد خیلی خوب می دود. خاطره کید درباره اتفاقی که باعث شد راه را اشتباه برود شنیدنی است: به بخشی از راستا رسیدم و گیج شده بودم. سر پیچ یک زن به من گفت راستا مستقیم را بروم و من هم همان راه را ادامه دادم. وقتی سازمان دهندگان مسابقه به هیتر گفتند پسرش قهرمان شده، او تصور می کرد کید برنده گروه سنی 9 سال است.

کید راستا مسابقه 10 کیلومتری را در زمان 48 دقیقه دوید و اول شد؛ درست 60 ثانیه زودتر از نفر دوم که یک مرد 40 ساله بود. لاول با اینکه 9 سال دارد، یک دونده باتجربه به شمار می رود و از سن شش سالگی در یک باشگاه دوهای استقامت تمرین می کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 442

به "قهرمان اشتباهی ، پسرک 9 ساله برنده رقابت 10 کیلومتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان اشتباهی ، پسرک 9 ساله برنده رقابت 10 کیلومتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید