طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل روی میز کمیسیون امنیت ملی مجلس

به گزارش ایپتن، تهران (پانا)-سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آنالیز مفادی از طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در جلسه امروز کمیسیون اطلاع داد.

طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل روی میز کمیسیون امنیت ملی مجلس

به گزارش خانه ملت، ابوالفضل عمویی با تشریح دستور کار نشست روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: موادی از طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل با حضور نمایندگان مورد آنالیز نهاده شد و مقرر شد در نشست های بعدی این موضوع پیگیری گردد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه نمود: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه هفته جاری به استماع و آنالیزگزارش کمیته مرز از هیات اعزامی به مرزهای شمال غرب کشور، گزارش کمیته خارجه از شرایط جزایر خلیج فارس، گزارش کمیته امنیت از هیات اعزامی به استان سیستان و بلوچستان و گزارش کمیته هسته ای از نشست با دانشمندان و مدیران سازمان انرژی اتمی می پردازند.

عمویی اعلام نمود: روز چهارشنبه نیز اعضای هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با روسای کمیته های این کمیسیون جلسه خواهند داشت. اعضای کمیته دفاعی نیز با حضور مسئولین ذیربط مروری بر قانون نظام وظیفه خواهند داشت.

به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اعضای کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز این هفته به آنالیز طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس و تعداد نمایندگان آن، آنالیز طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس و آنالیز لایحه جامع انتخابات و آنالیز طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراها خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1251

به "طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل روی میز کمیسیون امنیت ملی مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل روی میز کمیسیون امنیت ملی مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید