شیری: پرسپولیس جام حذفی را به هیچ تیمی تعارف نمی کند

به گزارش ایپتن، مدافع تیم پرسپولیس گفت: ما سعی کردیم بعد از اینکه به قهرمانی رسیدیم به فکر رکورد شکنی باشیم.

شیری: پرسپولیس جام حذفی را به هیچ تیمی تعارف نمی کند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی شیری در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درخصوص شرایط سرخپوشان در فصلی که به انتهای آن نزدیک شده ایم گفت: خوشبختانه سال جاری فصل خوبی برای ما بود و توانستیم پیروزیت های سال های قبل را تکرار کنیم. برای خود من هم سال خوبی بود. چند بازی تا خاتمه لیگ باقی مانده و قصد داریم همه امتیازات را بگیریم و با رکورد شکنی فصل را به خاتمه برسانیم.

وی درباره اینکه هدف پرسپولیس بعد از قهرمانی، شکستن رکوردهای مختلف لیگ است اضافه کرد: به نظر من فکر کردن به شکستن رکورد، انگیزه ما را بیشتر می نماید. ما سعی کردیم بعد از اینکه به قهرمانی رسیدیم به فکر رکورد شکنی باشیم. به نظرم می توانیم این مسئله را انجام دهیم.

مدافع سرخ پوشان در خصوص برنامه های این تیم برای جام حذفی گفت: صددرصد جام حذفی برای ما اهمیت زیادی دارد و به آن فکر می کنیم. البته تمرکزمان روی بازی های لیگ است چرا که فکر می کنم از حالا زود باشد که بخواهیم در خصوص جام حذفی حرف بزنیم اما مطمئناً جام حذفی را به هیچ تیمی تعارف نمی کنیم. می خواهیم سال جاری همانند فصل گذشته علاوه بر قهرمانی لیگ، قهرمان جام حذفی هم بشویم.

شیری در خصوص بازی با ذوب آهن که روز آدینه برگزار خواهد شد اظهار داشت: به هر حال ذوب آهن از تیم های قدیمی و ریشه دار فوتبال اصفهان است که ما برای این تیم احترام خاصی قائل هستیم اما از همه نظر امتیاز این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد و کوشش می کنیم با قدرت بازی را انجام دهیم تا سه امتیاز را بگیریم.

وی در خصوص جشن قهرمانی پرسپولیس که قرار است بعد از بازی با ذوب آهن انجام گردد و این که چه حس و حالی برای بالای سر بردن این جام دارد ادامه داد: به هر حال اینکه شما بین این همه بازیکن و این همه تیم این فرصت را دارید تا قهرمان شوید و جام را بالای سر ببرید بسیار لذت بخش و مهم است. امیدوارم که دوباره این مسئله در سال های آینده هم برای ما پیش بیاید هرچند که عظیمترین حسرت همه اعضای تیم پرسپولیس این است که طرفداران در استادیوم نیستند و کنارمان نخواهند بود. امیدوارم مثل همواره دعای خیر آنها پشت سر ما باشد تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. کوشش می کنیم تا یک جشن خوب برای پرسپولیس برگزار گردد تا در خاطر همه بماند.

بازیکن شماره 17 پرسپولیس درباره اینکه آیا خودش برای این جشن سوپرایزی دارد یا نه اضافه کرد: به این مسئله فکر کردم اما فکر می کنم بعد از بازی در این باره می توان حرف زد. البته با بچه های تیم حتماً هماهنگی انجام می دهیم.

شیری در خصوص شوخی هایی که کمال کامیابی نیا با او در لایو اینستاگرام باشگاه پرسپولیس انجام داد توضیح داد: کمال دوست قدیمی و صمیمی من است که از هم شناخت زیادی داریم. به هر حال او همواره به من لطف دارد. من رابطه خیلی خوبی با بچه های تیم دارم و تا جایی که بتوانم آنها را شاد می کنم. شادابی و نشاط برای هر تیمی خوب است و این مسئله به همدلی ما یاری می نماید.

وی در پاسخ به این سوال که زمانی که به پرسپولیس آمدی فکر می کردی بتوانی چندین جام را بالای سر ببری اضافه کرد: من با پرسپولیس چند جام گرفتم. به هر حال وقتی به تیمی مثل پرسپولیس که یک تیم عظیم و حرفه ای است می آیید این شانس را دارید تا بتوانید پیروزیت های زیادی را جشن بگیرید. هر بازیکنی که در این شرایط به تیم حرفه ای و عظیم می رود می تواند پیروز باشد و من هم این شانس را داشتم تا این اتفاق برایم رخ بدهد. به هر حال تنها چیزی که برای یک ورزشکار پس از خاتمه دوران ورزشی اش می ماند همین قهرمانی هاست. خوشحالم که این اتفاق برای من هم رخ داد و خدا را بابت این مسائل شاکرم و امیدوارم این فرایند همچنان ادامه دار باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1139

به "شیری: پرسپولیس جام حذفی را به هیچ تیمی تعارف نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیری: پرسپولیس جام حذفی را به هیچ تیمی تعارف نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید