رضایی: درخواست کمیسیون امنیت ملی برای برنامه ریزی علیه اقدامات آمریکا ، تحویل طرح خروج از پروتکل الحاقی به هیئت رئیسه مجلس

به گزارش ایپتن، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی از دستگاه سیاست خارجی کشور خواسته است که برنامه ریزی هایی بر مبنای بدبینانه ترین سناریو ها علیه اقدامات خصمانه آمریکا و غربی ها داشته باشد.

رضایی: درخواست کمیسیون امنیت ملی برای برنامه ریزی علیه اقدامات آمریکا ، تحویل طرح خروج از پروتکل الحاقی به هیئت رئیسه مجلس

ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با دانشجو، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در زمینه های پاسخ متناسب به اقدامات آمریکا و غرب فعال است.

وی ادامه داد: یک طرح مفصلی با عنوان طرح اقدامات متقابل و متناسب با اقدامات خصمانه در کمیسیون موجود است که در همین زمینه بخش هایی از آن تصویب شده است و بخش هایی از آن درحال بررسی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: یک طرح دیگری با قید فوریت در دستورکار کمیسیون امنیت ملی هست که طرح خروج ایران از پروتکل الحاقی است که جمهوری اسلامی به صورت داوطلبانه درحال اجرای آن است.

رضایی اضافه کرد: این طرح به خاطر بدعهدی هایی است که آمریکا با اقدامات نابخردانه و خصمانه خود در این اواخر انجام داده است که به زودی در اختیار هیئت رئیسه مجلس قرار می گیرد.

وی با اشاره به برنامه هسته ای ایران بیان داشت: طرح خارج شدن ایران از پروتکل الحاقی برای این مورد است که موضوعات هسته ای ایران استقلال پیدا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در خاتمه گفت: کمیسیون امنیت ملی از دستگاه سیاست خارجی کشور خواسته است که برنامه ریزی هایی بر مبنای بدبینانه ترین سناریو ها علیه اقدامات خصمانه آمریکا و غربی ها داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1145

به "رضایی: درخواست کمیسیون امنیت ملی برای برنامه ریزی علیه اقدامات آمریکا ، تحویل طرح خروج از پروتکل الحاقی به هیئت رئیسه مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: درخواست کمیسیون امنیت ملی برای برنامه ریزی علیه اقدامات آمریکا ، تحویل طرح خروج از پروتکل الحاقی به هیئت رئیسه مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید