دستور پیگیری پیشنهادات 22 گانه صنعت پوشاک در بحران کرونا

به گزارش ایپتن، در پی ارسال نامه اتحادیه پوشاک برای رئیس جمهور و ارائه 22 پیشنهاد جهت حمایت از تولیدکنندگان در شرایط بحران کرونا، دفتر هماهنگی های ویژه رییس جمهور دستور پیگیری مسائل این صنعت را صادر کرد.

دستور پیگیری پیشنهادات 22 گانه صنعت پوشاک در بحران کرونا

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، مدیر کل هماهنگی های ویژه دفتر رئیس جمهور در نامه ای به وزارت صنعت، اقتصاد و کار و همچنین مغاونت اقتصادی رئیس جمهور خواستار پیگیری مسائل ایجاد شده برای صنعت نساجی و پوشاک در پی شیوع ویروس کرونا شد.

در این نامه که به امضای جواد سلیمی، مدیرکل هماهنگی های ویژه دفتر رئیس جمهور رسیده، آمده است: نامه اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در خصوص حمایت و رفع مسائل مورد اشاره ناشی از شیوع ویروس کرونا برای آگاهی، دستور بررسی و اقدام لازم ارسال می شود.

این نامه برای مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صنعت معدن و تجارت، مدیرکل دفتر وزارتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیر کل دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین معاونت اقتصادی رئیس جمهور ارسال شده است.

گفتنی است، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک اخیراً در نامه ای به رئیس جمهور به عنوان رئیس ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا پیشنهاداتی برای حفظ واحد های تولیدی در بحران شیوع ویروس کرونا ارائه کرده بود. در این نامه 22 پیشنهاد جهت مقابله با کرونا ارائه شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 989

به "دستور پیگیری پیشنهادات 22 گانه صنعت پوشاک در بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور پیگیری پیشنهادات 22 گانه صنعت پوشاک در بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید