خبرنگاران یک میلیارد ریال برای بازآفرینی واحدهای مسکونی ناکارآمد اردبیل تسهیلات داده می گردد

به گزارش ایپتن، اردبیل - خبرنگاران - معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل از اعطای تسهیلات ساخت و بازآفرینی واحدهای مسکونی فرسوده و ناکارآمد در محلات هدف و سکونتگاه ها تا سقف یک میلیارد ریال خبرداد.

خبرنگاران یک میلیارد ریال برای بازآفرینی واحدهای مسکونی ناکارآمد اردبیل تسهیلات داده می گردد

جهت دریافت خدمات ساخت ویلای مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

شهرام باباخانی روز سه شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان اردبیل افزود: در حال حاضر این اداره کل در راستای احداث و باآفرینی واحدهای مسکونی ناکارآمد در محلات هدف و سکونتگاه ها نسبت به معرفی متقاضیان برای اخذ تسهیلات ساخت تا سقف 100 میلیون تومان در صورت رعایت تمام شرایط اقدام می کند.

وی گفت: هم اکنون احداث ساختمان های خانه محله ، سالن تربیت بدنی ، آسفالت معابر و پیاده راه سازی در استان و در قالب اعتبارات دولتی به مبلغ 84 میلیارد ریال در حال انجام می باشد.

وی افزود: در راستای تخصیص قیر رایگان جهت بازآفرینی محلات هدف با پیگیری اداره کل راه و شهرسازی استان قیر به شهرداری ها تحویل داده شده است.

موسی کنعانپور ،مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل نیز در این جلسه احیای بافت های ناکارآمد و بازآفرینی شهری را امری ضروری در کاهش مسائل اجتماعی دانست و بر پیگیری مسوولان مربوطه در شهرستان ها در این خصوص تاکید نمود.

وی گفت: با استفاده از ظرفیت صندوق های نیکوکاری و حمایتی باید مسائل این مناطق احصاء و با همکاری خیرین جهت مشارکت در پروژه ها و برنامه های بازآفرینی در راستای بهسازی بافت ها اقدام گردد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل استفاده از تجارب پیروز در زمینه بازآفرینی شهری و احیای بافت های ناکارآمد را گامی در راستای اجرای مناسب این اقدام دانست.

او افزود: در احیای بافت های ناکارآمد تمامی دستگاه ها باید پای کار بوده و هماهنگ عمل نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1026

به "خبرنگاران یک میلیارد ریال برای بازآفرینی واحدهای مسکونی ناکارآمد اردبیل تسهیلات داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یک میلیارد ریال برای بازآفرینی واحدهای مسکونی ناکارآمد اردبیل تسهیلات داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید