خبرنگاران واریز نشدن وجه متقاضیان مسکن ملی به معنی انصراف است

به گزارش ایپتن، تهران- خبرنگاران- معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی با اعلام اینکه عمده افتتاح های طرح اقدام ملی مسکن در 1400 انجام می گردد، گفت: کسانی که در مهلت معین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه اقدام نکنند، به عنوان انصرافی و حذفی های این طرح به شمار می فرایند.

خبرنگاران واریز نشدن وجه متقاضیان مسکن ملی به معنی انصراف است

جهت دریافت خدمات آلاچیق متحرک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش روز آدینه وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده گفت: بعضی از خانه های طرح اقدام ملی مسکن در هفته دولت سال جاری افتتاح می گردد و واحدهای باقی مانده مسکن مهر در حدود 38 هزار واحد در شهریور تحویل می گردد.

وی گفت: مشخص تکلیف ثبت نام نمایندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان ها صورت گرفته و افرادی که فرم ج آنان قرمز بوده و مالکیت نداشتن آنها محرز شناخته شده باشد، به چرخه اقدام ملی مسکن بازخواهندگشت.

محمودزاده تاکیدکرد: پیش بینی شده تا سرانجام شهریور ماه سال جاری، همه ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن مشخص تکلیف شوند، یعنی افرادی که واجد شرایط واقعی باشند در این طرح باقی می مانند و رد صلاحیت شده ها، چنانچه نتوانند مدارک مستدلی ارائه نمایند، از این گردونه خارج خواهند شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی شرح داد: افرادی که تایید شرایط نهایی شده و نسبت به واریز وجوه اعلام شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی، اقدام می نمایند در پروژه می مانند.

پیشتر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: 930 هزار نفر واجد در سامانه طرح اقدام ملی مسکن پرونده خود را تکمیل کردند که 400 هزار نفر واجد شرایط هستند.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: براساس برنامه 400 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در سراسر کشور احداث خواهند شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1061

به "خبرنگاران واریز نشدن وجه متقاضیان مسکن ملی به معنی انصراف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واریز نشدن وجه متقاضیان مسکن ملی به معنی انصراف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید