خبرنگاران ساعت کار ادارات استان تهران در روزهای 19 و 23 رمضان کاهش یافت

به گزارش ایپتن، تهران- خبرنگاران- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران گفت: به منظور توفیق بیشتر در شب زنده داری لیالی قدر برای کارمندان دولتی، روزهای 19 و 23 ماه رمضان ساعات کاری ادارات با 2 ساعت تاخیر شروع می گردد.

خبرنگاران ساعت کار ادارات استان تهران در روزهای 19 و 23 رمضان کاهش یافت

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا همچنین از استمرار فعالیت دستگاه های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و دور کاری اطلاع داد.

وی ادامه داد: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام می دهند و

به گفته عباس پاشا، به دستگاه ها ابلاغ شده که در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر اقدام گردد.

وی اضافه نمود: در راستای استمرار مصوبه قبلی آغاز ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در تمامی استان تهران از ساعت 7 تا 14 خواهد بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه دشتگاه های اجرایی در شهرستان های استان تهران روزهای پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می پردازند، گفت: ساعت فعالیت این دستگاه ها در روزهای پنجشنبه از 7:30 تا 13است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، حداکثر برنامه ریزی و تمهیدات لازم در راستای حفظ سرمایه انسانی به منظور پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس به عمل می آید تا خللی در فرایند خدمت رسانی به مردم ایجاد نگردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1015

به "خبرنگاران ساعت کار ادارات استان تهران در روزهای 19 و 23 رمضان کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ساعت کار ادارات استان تهران در روزهای 19 و 23 رمضان کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید