ترفند مدیرعامل استقلال برای فرار از فشارها؛ بازی با اسم استراماچونی و پنهان شدن پشت نام مربی ایتالیایی

به گزارش ایپتن، در حالی که فدراسیون فوتبال تاکید نموده استقلال نمی تواند با استراماچونی قرارداد ببندد، احمد سعادتمند با مطرح کردن نام این مربی بازی جدیدی به راه انداخته است.

ترفند مدیرعامل استقلال برای فرار از فشارها؛ بازی با اسم استراماچونی و پنهان شدن پشت نام مربی ایتالیایی

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، همان اتفاقی که پیش بینی و برآورد می شد رخ داد و باشگاه استقلال پس از فینال جام حذفی فوتبال با اعلام انتها همکاری با فرهاد مجیدی از مذاکره با استراماچونی برای بازگشت به نیمکت آبی پوشان اطلاع داد.

باشگاه استقلال شب گذشته در اطلاعیه خود در این باره آورد:از امشب رایزنی رسمی مسئولان باشگاه استقلال جهت برطرف موانع گذشته و بازگشت استراماچونی با انجام مذاکرات رسمی و ارسال دعوت نامه برای ایشان طبق قرارداد قبلی، انجام خواهد شد تا جلوی خسارت های اقتصادی هم به باشگاه استقلال گرفته گردد.

مسئولان استقلال در حالی به قرارداد قبلی استراماچونی اشاره می نمایند که فدراسیون فوتبال به صورت رسمی اعلام نموده قرارداد این مربی ایتالیایی فسخ شده و حضور او مستلزم عقد قرارداد جدید است. پس از استراماچونی، مجیدی به عنوان سرمربی انتخاب شد و طبق اعلام نورشرق، رئیس کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال، این اتفاق به معنی فسخ قرارداد استراماچونی است و به دلیل قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی بازگشت این مربی به استقلال امکان پذیر نیست.

حال سوال این است که چرا مدیرعامل باشگاه استقلال با علم به این موضوع چنین چیزی را مطرح نموده آن هم در حالی که گفته می گردد هیئت مدیره باشگاه از این موضوع بی اطلاع است.

این ماجرا از دو حالت خارج نیست؛ یا سعادتمند به صورت رسمی و جدی با استراماچونی مذاکره نموده - موضوعی که او در هفته گذشته آن را تکذیب می کرد- و امیدوار است که بتواند با تغییر قانون یا اضافه شدن بند و تبصره ای او را برگرداند که با توجه به قانون جدید و اظهار نظر صریح مسئولان فدراسیون امکان پذیر نیست و اگر فرضا چنین اتفاقی رخ دهد باید به خیلی چیزها در فدراسیون و سازمان لیگ شک کرد.

وجه دوم موضوع، استفاده ابزاری از نام استراماچونی است. این مربی، همچنان محبوب طرفداران استقلال است و سعادتمند که پیش از ملاقات فینال با صحبت هایش تیم را به هم ریخته بود می خواهد با مطرح کردن نام استراماچونی، فشارها را کم کند و پشت نام این مربی پنهان گردد.

مدیرعامل استقلال به خوبی می داند که به دلیل رفتنش به ایتالیا و مذاکره با استراماچونی و همچنین اظهارنظرهای عجیبش پیش از ملاقات با تراکتور به شدت تحت فشار است و به همین دلیل بازی با نام استراماچونی را شروع نموده تا اگر به دلیل قانون وضع شده از سوی فدراسیون نتواند استراماچونی را بیاورد، دست بالا را بگیرد و همین موضوع را بهانه کند و از استقلال برود، بی آنکه جوابگوی ضربه ای باشد که به تیم در آستانه فینال جام حذفی وارد نموده است.

اگر بپذیریم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بر سر حرفشان می مانند و برای جذب مربی و بازیکن خارجی تبصره ای نمی گذارند باید فرضیه دوم را بسیار نزدیک تر به واقعیت بدانیم؛ بازی با نام استراماچونی از سوی سعادتمند و سنگر دریافت پشت نام این مربی برای فرار از فشارها و ضربه ای که در آستانه فینال به تیمش زد. شاید اما انتها این بازی برخلاف تصور و ترفند سعادتمند به سود او تمام نگردد و اتفاقات دیگری رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1100

به "ترفند مدیرعامل استقلال برای فرار از فشارها؛ بازی با اسم استراماچونی و پنهان شدن پشت نام مربی ایتالیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند مدیرعامل استقلال برای فرار از فشارها؛ بازی با اسم استراماچونی و پنهان شدن پشت نام مربی ایتالیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید