ارسال اقلام امدادی همدان برای سیل زدگان سیستانی

به گزارش ایپتن، خبرنگاران/همدان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از ارسال اقلام امدادی استان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اطلاع داد و گفت: سیل شایع ترین تهدید بشر در سطح دنیا است که پرهزینه ترین حادثه به شمار می رود.

ارسال اقلام امدادی همدان برای سیل زدگان سیستانی

بهروز کارخانه در گفت وگو با ایپتن، اظهار کرد: 2500 تخته پتو، 600 کیسه برنج 10 کیلویی، 600 کارتن بسته غذایی یک ماهه و 1400 بطری روغن از انبار امدادی استان همدان به استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی با بیان اینکه در بحران میران عرضه و تقاضا بهم می خورد، توضیح داد: اگر قرار باشد امکانات به اندازه مردم باشد بحران به حساب نمی آید.

وی با تأکید بر اینکه یاری رسانی به افراد گرفتار در بحران که یکی از اهداف هلال احمر بوده، نماد بشردوستی است، اضافه کرد: مردم می توانند اقلام مورد احتیاج از جمله پتو، موکت، زیرانداز و بسته های غذایی فاسد نشدنی را به شعب 9گانه هلال احمر در سطح استان اهدا نمایند.

کارخانه از مردم خواست اقلام اهدایی توسط مردم باید نو باشد تا کرامت آسیب دیدگان حفظ گردد و ادامه داد: همچنین مردم می توانند یاری های نقدی خود را به شماره حساب 99999 سازمان هلال احمر و یا به وسیله تلفن همراه خود با شماره گیری 112# واریز نمایند.

وی با اشاره به وقوع سیل ابتدای سالجاری نیز یادآور شد: در ابتدای سال نیز بیش از 210 میلیارد تومان مردم یاری نقدی به سیل زدگان داشتند که با پول های مردم یخچال، پتو، فرش و گاز و ...به خانواده های سیل زده داده شد.

مدیرعامل سازمان هلال احمر استان همدان گفت: در استان همدان بیش از 900 میلیارد تومان به مردم سیل زده استان یاری شد که بیش از سه میلیارد تومان آن برآورد یاری های غیرنقدی بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 741

به "ارسال اقلام امدادی همدان برای سیل زدگان سیستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال اقلام امدادی همدان برای سیل زدگان سیستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید