ابتلای 17 معتاد در شیراز به کرونا تکذیب شد

به گزارش ایپتن، مدیرکل توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور ابتلای 17 نفر از معتادان متجاهر استان فارس به کرونا را تکذیب کرد.

ابتلای 17 معتاد در شیراز به کرونا تکذیب شد

به گزارش گروه اجتماعی ایپتن، فرید براتی سده در جمع ایپتن با اشاره به انتشار خبری در یکی از شبکه های معاند مبنی بر ابتلا 17 معتاد در استان فارس به کرونا اظهار کرد: در این خبر به نقل از مدیرکل بهزیستی این استان اعلام شده است که 17 نفر از معتادان به کرونا مبتلا شده اند که خبر تکذیب می شود.

وی توضیح داد: در خبر واقعی از مدیرکل بهزیستی اشاره شده است که 17 معتاد متجاهر مشکوک به کرونا در شیراز شناسایی شده، اما با بررسی های انجام شده مشخص شد که از مصاحبه مدیرکل بهزیستی استان فارس سوء برداشت شده است و نوعی شیطنت در کار بوده است.

براتی ادامه داد: کشفی نژاد، مدیرکل این استان مصاحبه ای داشته و گزارشی از خدماتی که به معتادان متجاهر در محل تجمع آن ها در پاتوق ها و مناطق پرخطر شهر شیراز ارائه کرده است و در این گزارش عنوان شد که 17 معتاد مشکوک به کرونا مورد بررسی قرار گرفته اند و مدیرکل فقط به مشکوک بودن ابتلای این افراد اشاره کرده است.

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: در تماس با همکارانمان در بهزیستی استان فارس مشخص شد این معتادان فقط مشکوک بودند و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی از آن ها تست کرونا به عمل آمده که خوشبختانه هیچ کدام از آن ها مبتلا به کرونا نبودند، اما متاسفانه رسانه های معاند خبر ابتلای آن ها را به کرونا اعلام کرده اند. این موضوع به طور جد تکذیب می شود و مدیر کل بهزیستی استان فارس بر مشکوک بودن این افراد به کرونا تأکید داشته است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1011

به "ابتلای 17 معتاد در شیراز به کرونا تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 17 معتاد در شیراز به کرونا تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید