آغاز واکسیناسیون بیماران خاص خوزستان، این هفته ، 20 هزار دوز واکسن در راه است

به گزارش ایپتن، خبرنگاران/خوزستان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: این هفته، واکسیناسیون پرسنل بهداشت و درمان خوزستان انجام می شود و تقریبا تا آخر هفته به صورت کامل واکسینه خواهند شد و امیدواریم این هفته واکسن را برای بیماران دیابتی، تالاسمی، هموفیلی و ام اس نیز تزریق کنیم.

آغاز واکسیناسیون بیماران خاص خوزستان، این هفته ، 20 هزار دوز واکسن در راه است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

دکتر فرهاد ابول نژادیان با اشاره به آخرین شرایط شیوع بیماری در خوزستان اظهار کرد: همچنان بار مراجعه به بیمارستان ها زیاد است البته میزان مراجعه نسبت به دو سه روز پیش، به صورت مختصر کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگاران، وی با اشاره به قرمز بودن شرایط کرونا در 11 شهر خوزستان اضافه نمود: شرایط رنگ بندی جدید، روز شنبه توسط ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می شود اما تا پنجشنبه شب شرایط شهرهای خوزستان تغییری نداشته است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در خوزستان نسبت به قبل بهتر شده و به 82 تا 85 درصد رسیده است. میزان رعایت پروتکل ها در شهرهای مختلف، متفاوت است و به همکاری بیشتری از سوی مردم نیاز داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان نمود: قول اختصاص 20 هزار دوز واکسن به خوزستان داده شده که بخشی از این میزان در حال ارسال به استان خوزستان است.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اضافه نمود: این هفته، واکسیناسیون پرسنل بهداشت و درمان خوزستان انجام می شود و تقریبا تا آخر هفته به صورت کامل واکسینه خواهند شد و امیدواریم این هفته واکسن را برای بیماران دیابتی، تالاسمی، هموفیلی و ام اس نیز تزریق کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: ipten.ir شناسه مطلب: 1524

به "آغاز واکسیناسیون بیماران خاص خوزستان، این هفته ، 20 هزار دوز واکسن در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز واکسیناسیون بیماران خاص خوزستان، این هفته ، 20 هزار دوز واکسن در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید